My Weddings

SVATEBNÍ PŮJČOVNA A AGENTURA

Milé nevěsty,
jsme půjčovna svatebních potahů na židle a dekorací pro Vaši kouzelnou svatbu.
Nově nabízíme také výzdobu a dekorování svatebního místa na klíč.
Bezkonkurenční cena!

Svatba Snů

Svatební Dekorace Podle Kategorie

Oblíbené Zákazníky ...

Reference

Monika Šťastná
Read More
Velký výběr svatebních i společenských šatů, včetně doplňků, krásné prostředí a neuvěřitelně milé a vstřícné jednání paní majitelky.
Markéta Koželuhová
Markéta Koželuhová
Read More
Poděkování za skvělý přístup a z naší strany 100 % doporučuji.
Jana
Read More
Myweddings byl skvělý objev. Nabízí možnost vyzkoušení oblečení v ateliéru, velký výběr krásných šatů a milý a kompetentní personál, který vám pomůže s výběrem. Vše za dostupné ceny! Pro mě zážitek k opakování, který doporučuji všem, kteří hledají konkrétní šaty a dekorace na "speciální" příležitost.
Alexandra
Read More
Dobrá zkušenost. Našli jsme správné šaty a kompletní dekorací za rozumnou cenu. Široký výběr, pozornost ke konkrétním potřebám zákazníka. Vřele doporučuji..
Daniel
Read More
Velmi užitečné a laskavé při organizaci oslavy, i když v krátké době. Myweddings nabízí mnoho opravdu doplňků pro každou příležitost! Myslím, že je to dobrý způsob, jak zajistit vše na jednom místě.
Věra
Read More
Výborná zkušenost! Skvělá dostupnost při domluvě, skvělá schopnost a profesionalita ve znalostech, jak doporučit ty správné věci pro danou příležitost. Všechno krásné. Doporučuji, rozmanitost oblečení a udržitelný výběr!
Previous
Next
odpočinkovazona
slavobrána

Shopping cart

close